www.chinaphonearena.com

Full Version: Τελευταια απελπιδα προσπαθεια Inew v3
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Γεια σας παιδια βρισκομαι εδω μηπως βρεθει καποια λυση γιατι εχω προσπαθησει σχεδον τα παντα να ανακτησω την συσκευη μου. Λοιπον , εκει που λειτουργουσε κανονικα (πετουσε οχι απλα λειτουργουσε) , το βγαζω απτην τσεπη και βλεπω ενα μνμ που ελεγε android stopped working κατι τετοιο. Μου εβγαζε οκ να παταω ολη την ωρα αλλα ξανα και ξανα στα καπακια το ιδιο μνμ, βγαζω μπαταρια το ανοιγω για λιγο δουλευε κομπλε αλλα μετα ξανα το ιδιο μνμ. ωσπυ δεν ανοιγε καθολου η κολλουσε στο boot logo. με τα πολλα με τα λιγα προσπαθησα να φλασαρω καποια ρομ που βρηκα μεχρι να το πετυχω εφαγα κανενα τριωρο αλλα εντελει τα καταφερα. εκανε boot ,δουλευε κανονικα και λεω κομπλε τη βγαλαμε καθαρη. ΑΛΛΑ ! ,.. Μετα απο κανενα τεταρτο πατουσα ας πουμε contacts κολλουσε για λιγο και νασου παλι τα ιδια. contacts stopped working... και παει λεγοντας με messages και τα λοιπα.. Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν προκειται για hardware η οχι. Ευχαριστω καποιος να μου δωσει τα φωτα του παιδια..
Οχι είναι καθαρο πρόβλημα της κερνελ
σβήσε απο το recovery data kai factoryreset και αστο να bootarei
(2015-11-19, 18:57)dajannis Wrote: [ -> ]Οχι είναι καθαρο πρόβλημα της κερνελ
σβήσε απο το recovery data kai factoryreset και αστο να bootarei

γεια σου γιαννη
και σε μενα απο χθες το ιδιο προβλημα μου βγαζει
μπορεις να μου δωσεις οδηγιες γιατι ειμαι αρχαριος
ευχαριστω